Historie a současnost pivovaru Vik

Jsme rodinný pivovar. Děláme takové pivo, které nám chutná. Žádná automatika a stroje, všechno ruční práce od přípravy surovin, vaření až po lahvování a distribuci. Jsme rodinný pivovar se vším co k tomu patří. Děkujeme Vám za podporu a přízeň.
Zdroj:Pivovar Vik, 2021


Více na stránkách pivovaru

Pivní festival konaný v rámci oslavy 1. výročí Rodinného pivovaru Vik

Kdy:02.10.2021 10:30do:03.10. 01:00Obec:Praha-HostivařZdroj:Pivovar Vik

Návstěvníky čeká ochutnávka piv, které pivovar za rok své existence uvařil, včetně speciálu, který 12 měsíců ležel a čekal na tuto akci. Nabídka piv bude doplněna i o speciály z dalších létajících a spřátelených pivovarů. Návštěvníci se též mohou těšit na burgery Kaiser Franz, hudební doprovod od kapel Foggy Dude, Lumík nebo El Cigáno White Boyz ‘n’ Girlz, dále dětský koutek, vyhřívané kryté posezení, pivní soutěže, prohlídky pivovaru se sládkem a hlavně prvních 100 piv zdarma.

– PRVNÍCH 100 PIV ZDARMA
– VSTUPNÉ 100,- Kč – v ceně pivní sklo s logem
– OTEVŘENÍ AREÁLU V 10,30 h
– HUDEBNÍ PRODUKCE OD 11,30 h
– PIVNÍ SOUTĚŽE
– PROHLÍDKY PIVOVARU OD 12,00 DO 17,00
– UZAVŘENÍ AREÁLU 01,00

Král Prahy 2020 - nejlepší ležák

Publikováno:před 7 měsíciZdroj:Pivovar Vik

Při výrobě našich piv se snažíme od začátku o dodržování technologických postupů, nákup opravdu kvalitních surovin, dodržení správné doby ležení piva a správné skladování a pokud možno o kontrolu piva až ke konečnému zákazníkovi. Dodržení těchto postupů je zvlášť v této době složité a svádí k ulehčení práce nebo k nahrazování za jiné suroviny.

Jsme tak moc rádi, že jsme byli oceněni za 16-ti hodinové směny v pivovaru, někdy i 24-ti hodinové vaření piva na jeden zátah, za vynaložení vysokých nákladů na nákup surovin ze země odkud dané pivo pochází, ale díky čemu je tak typické.

Ocenění Král Prahy 2020, tedy nejlepší ležák v Praze, si vážíme, ale nijak ho nepřeceňujeme. Dalších piva z předních míst považujeme za stejné vítěze.
Je to pro nás vizitka správného přístupu a toho, že naše pivo je dobré.
Neexistuje nejlepší pivo. Existuje jen dobré pivo.

Zprávy z veřejně přístupných zdrojů nebo od zástupců pivovarů.27.02.2021 16:541