Všechny návštěvníky vítáme na pivním portálu „České pivo – České zlato“, který se zeširoka věnuje našemu tradičnímu českému nápoji - pivu!

Na stránkách portálu naleznete denně aktualizovaný přehled pivních novinek, zajímavostí a rozličných pivních akcí napříč celou Českou republikou. Listovat můžete v nejucelenějším katalogu českých pivovarů a piv. U jednotlivých pivovarů najdete podrobné informace o jejich historii, současnosti a samozřejmě přehled stálého i příležitostného sortimentu, u řady i s vyobrazením etiket.

Lokalizaci pivovarů umožňuje přehledná mapa pivovarů. Funkce StreetView od společnosti Google zprostředkovává u vybraných pivovarů virtuální procházku kolem pivovaru. Součástí stránek jsou fotografie exteriérů i interiérů pivovarů, jejich pivovarských restaurací a další galerie s pivní tématikou.

Při cestách po pivovarech a za pivními zážitky můžete využít mobilní aplikaci „České pivovary do kapsy“, která vám bude nápomocna při vyhledávání pivovarů a také k jejich následnému ohodnocení i evidování návštěv.
Své názory pak můžete prezentovat v diskuzích u jednotlivých témat. Sledujte nás a podělte se o své zážitky na cestách za pivem také na našem Facebooku.

Vždyť české pivo je naše české zlato...

Tým: Projekt, programování, grafika, správa portálu i dat, Facebook:© Zdenek Vokoun