Historie a současnost Sibeeria Craft Brewery (PowerBeer)

BeerGeek Bar – přijďte si dát u nás pivo z některé z 32 píp! Milujeme řemeslná piva z minipivovarů, pivo pijeme každý den, vaříme vlastní pivo pod značkou Sibeeria a vybíráme ta nejlepší piva do našeho baru. pivovarZde najdete v České republice největší nabídku místních a zahraničních řemeslných piv. Každý den narazíme na čep 5-10 nových piv, mnoho z nich nebudete moci najít na čepu nikde jinde. Nenabízíme piva, která si můžete koupit v jakémkoli supermarketu, jako je Pilsner Urquell nebo Gambrinus.

"Craft" je naše ideologie. V našem baru je vše vyrobeno vlastníma rukama a podle našich přátel: design, nábytek, systém pivních píp, software, suvenýry, menu... Tvoříme si sami naše vlastní pojetí dokonalého baru. 32 pivních píp – perfektní počet, piva se střídají na čepu velmi často, a proto jsou vždy čerstvá.
Zdroj:Stránky BeerGeek Bar&Pivotéka, 2016


Poznámka: Létající pivovar Sibeeria Craft Brewery vznikl přejmenováním z létajícího pivovaru BeerLab založeného 3.12.2014.
pivovar

PowerBrew s.r.o.
V roce 2017 byla založena společnost PowerBrew s.r.o. a v prosinci roku 2019 začal pivovar vařit pivo Sibeeria především pro svůj Bar&Pivotéku BeerGeek ve Vinohradské ulici 988/62 na vlastní technologii v Praze-Vysočanech.

Připravována je řada projektů a volnou kapacitu nabízí pivovar také létajícím pivovarů.


Více na stránkách pivovaru