Historie a současnost minipivovaru Parovaru Rudná

Znáte ten pocit, když je něco poprvé? První jízda vlastním autem, první vlastnoručně rozdělaný oheň, chuť prvního piva? S Parovarem to můžete zažívat opakovaně. Každá várka z naší 500 litrové varny je totiž originál. Ať už jde o typické ležáky, svrchně kvašená piva či speciály, pocit vzrušeného očekávání se dostaví s otevíráním každé láhve. pivovarA navíc, následné překvapení bude zaručeně příjemné. Jednou díky nečekanému odstínu jantarové barvy, jindy díky nekompromisní hořkosti.

Začali jsme vařit pivo pro sebe, když jsme před pár lety zažívali opakovaná chuťová ztroskotání s průmyslově vyráběnými moky. Mohli jsme tehdy zvolit abstinenci, ale místo ní jsme se do vaření pustili po svém – s radostí, poctivostí a využitím tradičních postupů výroby. Nadchlo nás nejen to, že najednou můžeme pít výborné, nefiltrované a nepasterizované pivo, ale i možnost zkoušet další způsoby vaření nebo zatím nevyzkoušené odrůdy chmele. Díky spolupráci s Žateckým chmelařským institutem vaříme i taková piva, jaká jinde neseženete.

Proč se trápit s průměrnou chutí piv ze supermarketů, když můžete za velmi příznivou cenu posunout svou vlastní zkušenost s pivem o mnoho dál? Nabízíme vám po dohodě osobní i pravidelný odběr piva z našeho rodinného pivovárku. Věřte, že od první otevřené láhve Parovaru budete projíždět Rudnou daleko častěji než kdy dřív.
Zdroj:Stránky Parovaru Rudná, 2019


Více na stránkách pivovaru

Pivovárek Rudná Parovar

Kdy:14.10.2020do:CovidObec:RudnáZdroj:Pivovárek Rudná Parovar

Vážení hosté, dle nařízení vlády se uzavírá od 14.10. naše restaurace. Nenechali jsme nic náhodě a od zítra pro Vás otevřeme výdejní okénko, které bude otevřené od 11:00 do 20:00 a to včetně víkendů. Naše menu, které bude na týden dopředu, najdete vždy na našich webových stránkách a facebooku. Kromě jídla si budete moct odnést domů i naše pivo za zvýhodněnou cenu.
Budeme rádi za každé sdílení a hlavně za zachování Vaší přízně
Děkujeme tým Saloon roudná