Sortiment Pivovaru Ryžovna

piva Pivovaru Ryžovna setříděná podle objemu alkoholu

Školák 8°

světlé žitné výčepní pivo
2018/06
Ryzovna 003
Náš lehký svrchní Ale je, přes nízký obsah alkoholu, poctivé pivo, které má díky přidanému žitnému sladu pevné tělo. Chmelené je výrazně, aby bylo příjemně hořké, v létě zahnalo žízeň a v zimě chutnalo. Žitný slad je výraznou, i když ne dominující surovinou, tou jsou tradiční slady české a bavorské. Školák je chmelen kombinací českých a amerických chmelů. Ideální pivo k práci, sportu, nebo kdykoli, když nechcete mít z piva těžkou hlavu.
Ryzovna 003
Pale Ale
světlé žitné výčepní pivo svrchně kvašené

EPM/Alk.:8% / 3.1%
Složení:voda, ječný slad, chmelové produkty
Hodnocení:

Boží dar 12°

světlé výčepní pivo
2018/04
Ryzovna 001
© Hynek Rosenbaum
fotografie piva
Spodně kvašený světlý ležák plzeňského typu. Boží Dar s plným tělem, středním řízem a krémovou pěnou je nepasterovaná a nefiltrovaná řemeslně vyrobená dvanáctka s ambicemi oslovit každého znalce pivního moku. K jeho výrobě jsme použili český a bavorský slad a české chmely završené příjemně voňavým Žateckým poloraným červeňákem. Tato kombinace dala vzniknout poctivému, dobře pitelnému pivu s vyváženou, spíše doznívající hořkostí a nadýchanou pěnou. Takhle si Pivovar Ryžovna představuje ideální ležák.
Ryzovna 001
Czech Pilsner / Premium Pale Lager / Bohemian Pilsener
světlé výčepní pivo spodně kvašené nefiltrované nepasterizované

EPM/Alk.:12% / 4.9%
Složení:voda, ječný slad, chmelové produkty
Hodnocení:

Rapl 13°

polotmavé silné pivo
2018/06
Ryzovna 002
© Hynek Rosenbaum
fotografie piva
Polotmavý speciál je nezapomenutelný, plný emocí a chutí. Vyniká kombinací mnoha chutí z pěti různých sladů. Je svrchně kvašen, ale jemně chmelen. Na první chmelení se drží v Čechách, během druhého pobíhá po česko-německé hranici a za třetím chmelením vyrazil za oceán. Je to prostě Rapl. Střední říz a plné tělo nadchne pány, jemnější hořkost, krémová pěna a krásná vůně s bylinnými až lehce ovocnými tóny zase osloví jejich protějšky. Rapl je a bude zkrátka neodolatelný pro všechny!
Ryzovna 002
Czech Amber Lager / Bohemian Amber
polotmavé silné pivo spodně kvašené nefiltrované nepasterizované

EPM/Alk.:13% / 5.2%
Složení:voda, ječný slad, chmelové produkty
Hodnocení:
Zveřejněno se souhlasem 'Pivovar Ryžovna s.r.o.'15.09.2023 21:440 x2.719 x