Vše o pivovaru Počátky

diskuse o činnosti, sortimenu, historii i současnosti pivovaru

 • Kelt
  Keltandroid

  Já vím, že dle pivního hodnocení je to mimo. Ale ta místní atmosféra, majitel-sládek, piva čepujíc nedozrálá,zvaná burčák, krajina kolem, svéraz, prostě pecka, i když piva nejsou na 100%

  Zasláno:před 5 dnyHodnocení:5
 • Láca
  Lácaandroid

  Pivo 10 i 11 patrej mezi nej piva, co sem ochutnal. Spis do ovocna, kysela. V tom horku, co sem pivovar navstivil to opravdu osvezilo a potesilo. Prostor je mensi, ale napad cyklistickyho ride-in pres zjevnou podporu porusovani zakona:) je super reseni a svuj ucel to plni beze zbytku. Jedina nevyhoda je asi jista nespolehlivost v oteviraci dobe.

  Zasláno:před 13 dnyHodnocení:5
 • Bert
  Bertandroid

  Pivovar jsme navštívili mimo provozní dobu. Nezvonili jsme, nikam jsme se necpali. Nicméně pán právě pracoval na zahradě. Po dotazu, zda by bylo k mání pivo alespoň do PETky nás pán hrubě odbyl. S takovým jednáním jsme se v pivovaru ještě nesetkali a zůstává nám nad tím rozum stát. Rozhodně nedoporučuji !!!! Proč to dělá, když ho to nebaví ?!?!?!

  Zasláno:před měsícemHodnocení:1
 • Gormie
  Gormieandroid

  Příjemné zahradní posezení. Mikeš 11° super, čokoládová IPA 13° taky nebyla špatná. Tento takřka domácí pivovar rozhodně stojí za návštěvu.

  Zasláno:před měsícemHodnocení:5
 • neutral
  neutralandroid

  Celkem nový minipivovar (ofi srpen 2021) sídlící kousek od města Seč v okrese Chrudim. Pan Hančar má s vařením piva jinak dlouholeté zkušenosti. Není na to ovšem sám, jelikož má prima parťáka a to psa Mikeše🐕😀. Ochutnali jsme celkem 3 pivečka, 11° světlá na to v jakých podmínkách to zde jede (klobouk dolů), příjemný nahořklý ležák, který si myslím bude chutnat všem...poté 13 ejlík + 15° IPA pojmenovaná dle předchozího pejska Jonáše oboje v pohodě...Libor si ovšem pěstuje i chmel Cascade, který používá právě do jeho piveček. Cyklisti jistě uvítají raritu v podobě Ride-in kiosku.

  Zasláno:před 4 měsíciHodnocení:5
 • suchy
  suchyandroid

  vyborne,skvele


  .

  Zasláno:před 11 měsíciHodnocení:5
 • lubikar
  lubikarandroid

  Výborný pivo, pan majitel a sládek v jedné osobě skvělej a pro pivo nadšenej týpek.

  Zasláno:před 11 měsíciHodnocení:5
 • Fóňa
  Fóňaandroid

  Libor je super člověk a pivo má luxusní. Doporučuji se stavit na pivo.

  Zasláno:před 11 měsíciHodnocení:5
 • miraus
  mirausandroid

  nadšený majitel = výborně pivo

  Zasláno:před 12 měsíciHodnocení:5
 • Jan
  Janandroid

  Výborné pivo a majitel super

  Zasláno:před rokemHodnocení:5