Vše o pivovaru Čejetice

diskuse o činnosti, sortimenu, historii i současnosti pivovaru

 • Daewid
  Daewidandroid

  Pivovar moc pěknej. Krásné prostředí bývalého statku a vstřícný pan hostinský/sládek. Pivo pro mě trochu zklamání. Ochutnal jsem 10° cyklistickou. Pěkně horká a asi nejlepší. Potom 12° český ležák, tak taky celkem dobrá. Poslední IPL 11° mi nechutnala, měla zvláštní chuť. Spletl bych si ji s pšenicí, kdybych to nevěděl. Celkově jsem byl nadšen z prostředí (měli i polévku a nějaké jidlo) ale pivo mě zklamalo. Na vylití to není, nicméně domů jsem si nekoupil.

  Zasláno:před 13 dnyHodnocení:3
 • Marsev
  Marsevandroid

  Milý pan majitel. Vyšel nám vstříc i v neděli v podvečer, kdy mají zavřeno. Koupili jsme petky a načepoval nám na cestu i pivo z výčepu. Skupa 11 ležák a Práče 11 ale příjemně hořké!

  Zasláno:před 3 měsíciHodnocení:5
 • mrazík
  mrazíkandroid

  Ochutnáno z petky a docela zklamání.Z 12 ležáku ,ejlu a pšenice,nejlíp chutnala pšenice a jinak pěkný prostředí

  Zasláno:před 8 měsíciHodnocení:2
 • Lukáš KPŠ
  Lukáš KPŠandroid

  Po přečtení recenzí jsem se sem těšil. O to větší bylo moje zklamání. Pivovar je umístěn v krásném statku a i krčma je pěkně udělaná. Bohužel pak jsem zahlidl sklenice v lednici a to už mě mělo varovat. Po objednání piva vzal pan majitel půllitr postavil jsem pod pípu a točil z vysoka. Jednak jsem si to pivo pěkně vyčekal a jednak bylo mdlé chuti. Jel jsem si raději zpravit chuť do Sudoměře na Březí Kozu.

  Zasláno:před rokemHodnocení:1
 • Krtek
  Krtekandroid

  Byli jsme týden na kole, navštívili 15 pivovarů a tohle bylo největší překvapení. Malý pivovar s velmi příjemným panem majitelem, úžasné místo a výborná piva. Tmavá 13 úplně excelentní.

  Zasláno:před rokemHodnocení:5
 • neutral
  neutralandroid

  Tak zde jsem si moc pošmakoval. Celkem zatím neznámý rodinný minipivovar kousek od Strakonic. Výborná desina, ejlík, pšenice a moc fajn chlápek David, který to zde rozjel🍻.

  Zasláno:před rokemHodnocení:5
 • Broňa
  Broňaandroid

  Dobré pivko, super ubytování, maximální spokojenost, určitě se vrátím....

  Zasláno:před rokemHodnocení:5
 • Martin
  Martinandroid

  Krásný pivovar, perfektní sládek a výborné pivo. Vřele doporučuji!

  Zasláno:před rokemHodnocení:5