Vše o Pivovárku U Pašáka

diskuse o činnosti, sortimenu, historii i současnosti pivovaru

Pivovar na Facebooku
Příspěvků:21
  • Pivovařič
    Pivovařičandroid

    Už je mu konec ale pivo měli dobré

    Zasláno:před 5 letyHodnocení:5
  • 007
    007android

    Tento pivovar je veden neprofesionálně a zcela evidentně tu o zákazníky nemají zájem. O tom, že je zavřen, se dočtete až na vstupních dveřích.

    Zasláno:před 7 letyHodnocení:1
  • Michal010
    Michal010android

    Svetla dvanactka vyborna, jeden z top lezaku.

    Zasláno:před 8 letyHodnocení:5
  • Hype OG
    Hype OGandroid

    Pivo nebylo špatné, škoda že ho obsluha dala do teplé sklenice. Jinak užší výběr z piv.

    Zasláno:před 8 letyHodnocení:3
  • Pushkin
    Pushkinandroid

    Uzší nabídka piva (světlá 12, polotmavá 12 a pšeničné), ale pří jemná restaurace se sympatickou obsluhou a dobrým jídlem.

    Zasláno:před 8 letyHodnocení:5
  • Kelt
    Keltandroid

    Byl jsem U pašáka 2x a tamní pivo mě moc neoslovilo. Sladké, bez výraznější chuti.

    Zasláno:před 8 letyHodnocení:2
  • Radim Výtopna Zdice
    Radim Výtopna Zdiceandroid

    slušný pivo, hezké prostředí a zajímavé s kolegy využít "žirafu"... zajímavé spestreni, ale už toho nikdy nevyužiji... pivo po chvilce zvětrá a člověk ho nevychutna tak, jako každý pulitr zvlášť...(máš názor, ale ta sranda za to stála) zvláště dobré pivo se musí vychutnat...
    jídlo dobré, ceny na velké město příznivé...

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:5
  • sqwert
    sqwertandroid

    Obyčejná světlá dvanáctka, nenadchne ale ani neurazí.
    Polévka byla velmi příjemná.

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:3
  • swaty
    swatyandroid

    Polotmava 12 se pít dá ale nic extra to není.

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:3
  • Vavřík Ag
    Vavřík Agandroid

    Pro mě nejslabší hráč na plzeňském kolbišti minipivovarů. Na čepu jeden, nijak skvělý, ležák, to je na pivovar slabota. Byla to moje třetí návštěva a asi poslední...

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:2
  • Pushkin
    Pushkinandroid

    Výborné pivo a skvělá restaurace se sympatickou obsluhou.

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:5
  • Mára
    Máraandroid

    Psenicny special kyseley hnus.

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:1
  • Beedol
    Beedolandroid

    Výborné pivo i hospoda.

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:4
  • Martin
    Martinandroid

    Vynikající pšeničné pivo.

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:5
  • tom
    tomandroid

    dobry ale ne uplne dobra12

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:3
  • grygy
    grygyandroid

    Piva průměrná, ale dá se to

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:3
  • Lednička
    Ledničkaandroid

    příjemné prostředí, chutný výběr jídel, pivo dobré až chvalitebné, skvěly podnik k popíjení

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:4
  • Pěna
    Pěnaandroid

    Vyzkoušíš, uvidíš, popiješ :-)

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:5
  • Wojtyla
    Wojtylaandroid

    Já to tady mám rád, byť přívětivost interiéru nic moc. Ale pivo je výtečné, obsluha zpravidla hezká, jídlo chutné. Rád se vracím

    Zasláno:před 9 letyHodnocení:4
  • Míno fon Sachetti
    Míno fon Sachettiandroid

    moje hodnocení 40 %.

    Zasláno:před 10 letyHodnocení:2
  • Radar
    Radarandroid

    Pivo, jídlo i obsluha na slušné úrovni,
    doporučuji.

    Zasláno:před 10 letyHodnocení:4