Vše o pivovaru Husar

diskuse o činnosti, sortimenu, historii i současnosti pivovaru

Příspěvků:12
 • Adam William
  Adam Williamandroid

  Řemeslný pivovar Husar se nachází v objektu bývalé hospody v obci Koválovice - Osíčany nedaleko Vyškova a vaří zde převážně spodně kvašená piva od roku 2015. Piva stočená do PET zde pořídíte pouze v pátek nebo můžete zazvonit na souseda pana Chytila, který vám je prodá, podrobná instruktáž k tomuto úkonu je na dveřích pivovaru. Na čepu na jejich pivo narazíte pouze obtížně, prý občas u hřiště v Opatovicích, také nedaleko Vyškova. Takže nezbývalo než si vystačit s PET, které jsem doma ochutnal, byly to všechno spodňáky, světlý Husar 12°, Husar 13° jantarový a radler Malina. Nutno ocenit jejich kvalitu, jelikož žádné z nich nevykazovalo pivní vady, měly poctivé sladové tělo a odpovídaly chutí daným stylům. Tady nebudu mít obavy ochutnat i další kousky z produkce.

  Zasláno:před 9 měsíciHodnocení:4
 • neutral
  neutralandroid

  Tento řemeslný najdete v obci Koválovice – Osíčany (okres Prostějov). Dříve zde bývala hospoda a chátrající objekt byl zrekonstruován, aby zde vznikl parní minipivovar.

  První pivo přišlo na svět v říjnu 2015. Majitelé prý bydlí v Praze a pokud chcete zakoupit jejich 🍻 mimo otevírací dobu, jelikož jsou tam každý pátek tak doporučuji zavolat či přes ulici zazvonit na pana Chytila, který vám jej prodá. Já chytil😃 4 kousky, příjemný středně hořký ležák 11° (7/10🍺). Poté přišla výborná nahořklá dvanda (8/10🍺). Malinový speciál, který  následoval to už byla taková sladká obervaná pivní limonáda, nic pro mě. Poslední kus v podobě Jantarové 13° nebyl špatný, avšak já tento druh moc nevyhledávám a bohužel byl mírně nakyslej...Takže celkově spokojenost a když zajedete vlakem do obce Nedomyslice, tak je odtud fajn procházka po cyklo...
  🍻Dej Bůh Štěstí 🍻

  Zasláno:před rokemHodnocení:4
 • Hela
  Helaandroid

  Výborné pivečko, skvělý majitel, pro sběratele vše k mání.

  Zasláno:před 3 letyHodnocení:5
 • karolko7
  karolko7android

  Krásný pivovárek výborné piva super přístup ke klientům

  Zasláno:před 3 letyHodnocení:5
 • Hovča
  Hovčaandroid

  Dobré pivo, příjemné prostředí, skvělý přístup

  Zasláno:před 5 letyHodnocení:4
 • pavel
  pavelandroid

  Pivo dobre ale zadnou bombu necekejte. Ochutnano 11, 13 a 14 medove.

  Zasláno:před 5 letyHodnocení:3
 • Qítko
  Qítkoandroid

  V nabídce neustále 3-4 piva z produkce pivovaru. Na podzim přibyl radler. Možnost nákupu téměř nepřetržitá, při zastavení auta vybíhá pán z protějšího domu. Nebo zazvonit.

  Zasláno:před 5 letyHodnocení:5
 • Ross
  Rossandroid

  Dnes jsem zajel po ceste z Prahy na par petek 11 a 12. A kvalita stejne dobra. Skoda, ze se netoci nabo neprodava trosku bliz. Uz se budu opakovat, ale jedno z nejlepsich piv z minipivovaru, co jsem pil.

  Zasláno:před 6 letyHodnocení:5
 • Ross
  Rossandroid

  Poprve sem o tomto pivu slysel od znameho z Morkovic. A po necelych 3mesicich jsem se vydal hledat tento pivovar a vyplatilo se, po dlouhe dobe luxusni 11 i 12. Od te doby jsem lepsi pivo nepil. Lidi ochotni a vstricni, klidne by mohli zdrazit, pivo co stoji za to ochutnat. Doporucuju.

  Zasláno:před 6 letyHodnocení:5
 • pivnicek
  pivnicekandroid

  Ochutnal jsem světlou 12° a polotmavou 13°.Čepováno do pěkných půllitrů s
  logem minipivovaru.Pěna hustá a do čepice.Pivečko dobře vychlazené a lahodné.A ta cena..., za lidovku.Doporučuju všem milovníkům pěnivého moku.

  Zasláno:před 7 letyHodnocení:5
 • KOPZL
  KOPZLandroid

  12°Husar svetly lezak,po hlasovani za necele 4 z 5ti.

  Zasláno:před 7 letyHodnocení:4
 • Tomáš
  Tomášandroid

  Vážil jsem do pivovárku složitější cestu, ale vyplatilo se. Příjemné rodinné prostředí v zajímavé stavbě, milá a znalá obsluha. Ochutnána 11, 12 a polotmavá 13. Všechna piva plná, 11 hořčí než 12. Takto se to má dělat!

  Zasláno:před 8 letyHodnocení:5