Historie a současnost WildCock Craft Brewery

Jsme začínající minipivovar zatím létající, ale hledáme vhodné pozemky či budovu a co nejdříve chceme postavit svůj kamenný pivovar. V současnosti vaříme v Jungbergu v Hořicích, kde nám vyšli vstříc a můžeme vařit piva dle našich představ.
Snažíme se dělat piva, která na pivní scéně vyniknou a budou nějakým stylem výjimečná. Nezaměřujeme se ale na masivní dryhopy, extrémní hořkost či jiné. Naším cílem je, aby Vám naše pivo chutnalo a chtěli u něj sedět celý večer nebo si na 100% užít i poslední mililitr Vámi koupené lahve. Na zdraví!
Zdroj:WildCock Craft Brewery, 2020


Více na stránkách pivovaru

WildCock Craft Brewery

Kdy:12.11.2020do:CovidObec:PrahaZdroj:WildCock Craft Brewery

Ahoj, v pondělí 16.11. uděláme znovu rozvoz. Pro velký úspěch - ochutnávkový triplet po Praze ZDARMA. Dále Vám po Praze rozvezu sudy 30l, pokud by měl někdo zájem o příjemnou dlouhodobou společnost 2100Kč/sud, 2000Kč vratná záloha a rozvoz ZDARMA. Při rozvozu lze platit kartou i hotově.
Objednávky můžete jako zprávu na FB nebo SMS na telefon +420721841873. Děkuji :) Zašlete prosím jméno, adresu, telefonní číslo a obsah objednávky. Budeme velmi rádi, když nás podpoříte v těchto pivu nezaslíbených časech!