Historie a současnost minipivovaru Na Perlíčku - Prdek

Hospůdka s domácí kuchyní, dobře zásobený bar, jednoduché ubytování pro lidi, kteří přijeli trávit svůj čas aktivně a ve společnosti. Provozovaná lidmi, kteří Prdek pivovara místo kde je milují a obětují mnoho, aby se rozvíjelo a vzkvétalo.

Snažíme se, aby PRDEK byl idálním výchozím místem pro Vaše aktivity v každém ročním období.
Na jaře Vás okouzlí probouzející příroda a rozkvetající louky. V létě příjemné podnebí hor vonící lesy a louky. Na podzim čarokrásné barevné proměny přírody a teplo našeho krbu a v zimě bílé svahy a tichá krása zimních hor.
PRDEK může být výchozím bodem pro Vaše turistické procházky, cyklistické výlety, výlety na běžkách či sněžnicích či sjezdové lyžování a snowboarding. Všichni pak mohou odpočívat u dobrého domácího piva Prdecký Perlík zvaného Prďák, které se vaří u nás, v našem mini pivovaru (v hlavních sezonách máme obvykle na čepu i jiná piva) nebo u dobrého vína, nealka či nějakého teplého nápoje. K zakousnutí je vždy něco z široké nabídky naší domácí kuchyně.

Zkrátka se snažíme aby platilo heslo: Ať je léto nebo zima, na PRDKU je vždycky prima!

Technologie: dvounádobá varna od firmy SEND (projekt Burianek+Lacina), 2x otevřená kvasná káď, 5x tank 600l, sládek pan Petr Lacina (dříve také 20let sládkem v Pivovaru Bráník)
Zdroj:Stránky minipivovar Na Perlíčku, 2019


Více na stránkách pivovaru