Historie a současnost pivovaru Kousek piva

Pivovar Warehouse je slněný sen jednoho blázna, anebo spíš kluka, co chce věci dělat doopravdy a poctivě. Originalita a ruční práce tu nechybí v žádném ohledu.

"Pochopíš, až vyzkoušíš"
Pár "Kousků" se tu točí v celém našem areálu – ve stylové restauraci s terasou, ale i v nově otevřeném hudebním klubu.pivovar
Všechno má navíc tak trochu kouzlo starých dobrých časů, určitého Genia loci, který tě v kombinaci se skvělým pivem určitě vytrhne z reality všedních dní.
Tohle ale pochopíš, až to sám vyzkoušíš.

Varny jsou součástí klubu
Není nic lepšího než vnímat dobrou muziku se sklenicí lahodného čerstvého moku, který se navíc vaří přímo za tvými zády. Všechny smysly zapojeny. Úžasná atmosféra.
Nejsme zrovna miniaturní pivovar. Moderní provoz na vysoké úrovni s varnou o objemu 10hl a celkové kapacitě 290 hl nabídne klasiku v podobě světlé ležácké 11° a polotmavé 12°. Chybět nebudou ani svrchně kvašené speciály jako populární ALE a IPA
Zdroj:Stránky Pivovaru Kousek piva, 2018


Více na stránkách pivovaru

Restaurace Beer Warehouse v Liberci vaří vlastní pivo

Publikováno:před 4 letyZdroj:České nápoje

Patříte mezi milovníky piva? Je pro vás těžké odolat sklence tohoto lahodného moku? Tak určitě navštivte hudební klub či restauraci Beer Warehouse v Liberci, kde servírují vlastní pivo, vyráběné ve svém pivovaru. Na výběr máte i z různých druhů piva a kromě toho tradičního se můžete těšit i na některé exotické chutě. Protože my Češi jsme národem pivařů a pivo je považováno za náš národní nápoj, tak na takové pivovary narazíte celkem často. Ten liberecký však představuje unikátní koncept a jeho pivo nikde jinde než ve vlastním podniku nemáte šanci ochutnat.

Nově otevřený pivovar Beer Warehouse Liberec
Pivovar Beer Warehouse Liberec byl otevřen teprve nedávno – na začátku měsíce dubna. Od té chvíle však sklízí jen velký úspěch. Nejedná se o malý pivovar a je tedy schopen zásobovat jak restauraci, tak i hudební bar, kde v případě koncertů jde pivo opravdu na odbyt. Restaurace nabízí příjemné posezení v interiéru i v exteriéru. Teď během letních měsíců na vás totiž čeká posezení venku na terase, kde si můžete vychutnat perfektně připravené jídlo z těch nejlepších surovin právě v kombinaci s lahodným pivem.

Unikátní pivovar Liberec stojí za návštěvu
Pivovar Liberec vás jednoduše nadchne svým unikátním konceptem. Bližší informace o něm na vás čekají na webových stránkách kousekpiva.cz, kde se dočtete o samotném nápadu a jeho historii. Dozvíte se zde také bližší informace o surovinách. Odpovědi na vaše otázky vám samozřejmě zodpoví i milá obsluha přímo na místě, takže nemusíte nic složitě studovat, ale můžete si zde konkrétní pivo nechat i doporučit. Ačkoliv první kousky točí až od měsíce dubna (pivovar tedy funguje pouhé 3 měsíce), získali již řadu spokojených zákazníků, kteří sem rádi zavítají na svou další návštěvu.

Zprávy z veřejně přístupných zdrojů nebo od zástupců pivovarů.26.06.2018 22:191