Historie a současnost Pivovaru Hangár

Pivovar Hangár vznikl v Praze v roce 2017 jako létající pivovar, pivovarnicméně s plánem v brzké době přistát a usadit se. Pro pivovar hledáme výrobní halu (hangár), kde se pohodlně vejde moderní technologie a výčep. Zatím vaříme pivo podle vlastních receptur v pivovarech, jež mají volnou kapacitu.

Ve vaření piva nejsme nováčci. Pivovar Hangár vychází ze spolku přátel, kteří si v roce 2012 založili Pivní kroužek, jehož cílem bylo vaření piva pro vlastní (s)potřebu. V padesátilitrovém mikropivovaru od německé firmy Speidel Braumeister jsme od té doby uvařili tisíce litrů piva různých receptur. Někteří z nás přitom ještě absolvovali dálkové studium na Střední průmyslové škole Podskalská v Praze. Nyní ta nejvíce vycizelovaná piva nabízíme v produkci Pivovaru Hangár.
Zdroj:Stránky Pivovaru Hangár, 2017


Více na stránkách pivovaru

Pivovar Hangár

Kdy:14.10.2020do:CovidObec:PrahaZdroj:Pivovar Hangár

Hangár Delivery Express opět vyráží s pivem za vámi až domů. Sudy a basy vám dovezeme zdarma na trase Smíchov - Letná - Dejvice denně a po domluvě i jinde po Praze. Každý den si můžete naše pivo lahvové i točené zakoupit v Hangár Pub v Jirečkově ulici na Letné od 17 do 20 hodin.