Historie a současnost U2D Gybsy Brewery

Co Vám nabízíme?pivovar
● nekuřáckou hospůdku a kavárničku v centru města
● zahrádku ve vnitrobloku s hortenzií a zázemím pro pejsky
● občasnou živou hudbu
● jako základ pivo Bernard, ke kterému pro zpestření najdete vždy v denní nabídce některé z piv z produkce malých nezávislých pivovarů (Kout, Chotěboř, Polička, Kocour Varnsdorf, Chomout, Clock, Matuška, Rychnovské, Slavkov u Brna, Krušnohor, Kraslice, Permon Sokolov, Frýdlant, Pelhřimovský poutník a mnoha dalších). Vyznáte-li se, pak vězte, že na našich 7 kohoutech se s ležáky plzeňského typu střídají i piva stylu IPA, APA, Stout, Bock atd., které Vám v rámci pivní osvěty denně obměňujeme.

.... něco ke zrodu
A takto jsme začínali, jako domorodí obyvatelé klidné květinové čtvrti, kde naší hlavní motivací zprovoznit malou hospůdku bylo chybějící místo společenského kontaktu s rodinnou atmosférou v blízkém okolí. Radovan Psota a Stanislav Míša se starali o kulturní program a kvalitní, dobře načepované pivo a jiné pochutiny.

Dělali jsme: jazzový večer, příměstský tábor v anglickém jazyce, cestovatelské přednášky, kvízy

Máte nějaký nápad? Poutavé vyprávění z cest? Pomůžeme Vám zrealizovat prezentaci, výstavu, minibazar.... Pište na udvoudobraku@email.cz

Pokud plánujete rodinnou oslavu nebo sraz s přáteli v uzavřeném kruhu, pomůžeme Vám s programem, rozvozem hostů, hudbou i všemi potřebnými rekvizitami.
Zdroj:Stránky U Dvou dobráků, 2018


Více na stránkách pivovaru