Historie a současnost pivovaru U Tří králů

Zveme Vás k příjemnému posezení v klidném prostředí naší restaurace zařízené ve valašském stylu. Naše koliba byla postavena na zelené louce a provoz jsme zahájili 1. října 2011. Restaurace sestává z hlavní části, které vévodí kachlová kamna sloužící k vytápění hlavní místnosti a dvou velkých měděných varen, v nichž přímo před zraky našich zákazníků vaříme pivo.

Další částí je pivnice, kde je také umístěno plátno pro velkoplošnou projekci, menší salonek vhodný k pořádání různých oslav, venkovní krytá terasa. Protože je Koliba rozlehlá, můžeme kapacitou pokrýt i velké společnosti. pivovarRádi a ochotně Vám pomůžeme s organizací soukromých, rodinných a společenských akcí, jako jsou svatby, oslavy narozenin, promoce, abiturientské srazy apod.

Na čepu si můžete vybírat vždy nejméně ze šesti druhů piv, která v našem pivovaru vaříme výhradně z čistých přírodních surovin bez chmelových extraktů nebo stabilizátorů. Pivo zásadně nepasterizujeme a nefiltrujeme. Naše pivo čepujeme přímo z ležáckých tanků. Přijďte ochutnat oblíbenou Dvanáctku 12° nebo Pšenici 13°, z naší stálé nabídky pak ještě Desítku 10°, Tmavé 13°, a některé z našich ovocných pivních speciálů!

K dobrému pivu si u nás jistě vyberete z pestré nabídky pokrmů, které připravujeme vždy z čerstvých surovin a bez emulgátorů a polotovarů. Připravujeme si vlastní domácí houskové, bramborové či špekové knedlíky a také domácí halušky z čerstvých brambor. Sedm dnů v týdnu nabízíme polední menu.

Ochutnejte oblíbená jídla našich stálých zákazníků, například Steak z krkovice na česneku s vůní majoránky či Vepřovou panenku v hříbkové omáčce. Jako sladkou tečku si vychutnejte některý z našich domácích dezertů.

Součástí naší restaurace je také venkovní posezení na částečně zastřešené terase, stylově osázené chmelem.

Máme pro Vás také k dispozici dvě bowlingové dráhy se speciální povrchovou úpravou nevyžadující přezouvání.
Zdroj:Stránky koliby U Tří králů, 2013


Více na stránkách pivovaru