Historie a současnost pivovaru Svatý Petr

Pivovar Svatý Petr je spojení neuvěřitelné kreativity sládka Vaška Smolíka a nadšení absolventa rekvalifikačního kurzu vaření piva na Ústavu sladu a piva v Praze. Společně vaříme pivo, které vyvolává zatím vždy pozitivní reakce. Od ležáku po svrchně kvašené speciály, máme vždy nadšené hosty, kteří naše pivo glosují pozitivně. Co dodat? Je to makačka, ale uznání od lidí co mají rádi pivo je prostě nejvíc.
Zdroj:Pivovar Svatý Petr, 2020

Pivovar Svatý Petr má kompletní grafickou výbavu od Pavla Fuksy

Publikováno:před 4 letyZdroj:Design portál

Logo, design etiket i reklamní kampaň připravil pro nový pražský Pivovar Svatý Petr grafik Pavel Fuksa. V logu najdete kohouta a klíč od nebeské brány. Proč kohouta? V bibli říká Ježíš Petrovi: „Dnes v noci, dříve než kohout zakokrhá, třikrát mě zapřeš.“.

Každý druh piva dostal etiketu s unikátní postavou, která je vytvořena podle jména typu či jména piva. Na 3D modelech spolupracoval Marek Motalík.

„Pro nově vzniklý pražský pivovar sv. Petra jsem vytvořil logo, návrhy postav, etiket a kampaň. Logo je založeno na dvou atributech svatého Petra — kohoutovi a metaforických klíčů jeho kanceláře, klíčů do nebe. Pro každý typ piva jsem vytvořil jedinečnou 3D postavu související s názvem nebo typem piva.“

Zprávy z veřejně přístupných zdrojů nebo od zástupců pivovarů.13.06.2020 07:531