Historie a současnost pivovaru Počerňák

Rok 2019 bude pro naší restauraci časem velkých změn. S kompletně novým týmem bude hned po novém roce otevřena novější část restaurace. Starší část projde v prvním čtrtletí rekonstrukcí s následující stavbou minipivovaru.

Již nyní probíhají přípravné práce administrativní, projekční a pod.
Varna minipivovaru bude umístěna ve velkém sále pivnice a bude se jednat o klasickou dvounádobovou varnu s elektrickým ohřevem. Objem vyrážené mladiny 500 L na jednu várku. Zbylá část technologie - kvasné tanky, nádrže na vodu a pod. budou umístěny ve sklepě restaurace.

Vařit budeme klasický ležák 11% , ale také se můžete těšit na svrchně kvašené speciály...
Protože jsme pivovarská restaurace, tak již před spuštěním vlastního minipivovaru Vám nabídneme zajímavá piva z jiných českých minipivovarů.
Zdroj:Stránky pivovaru Počerňák, 2019


Více na stránkách pivovaru

Minipivovar na prodej - Horní Počernice

Publikováno:před 2 letyZdroj:Byznys na prodej

Nabízíme k prodeji kompletně zařízenou restauraci s minipivovarem - Praha - Horní Počernice + přenechání nájemní smlouvy na 7 let s možností opce.
Restaurace je situovaná na nejfrekventovanějším místě v Horních Počernicích u vlakového nádraží a zastávek autobusů

Nabídka obsahuje:
Minipivovar - s dvounádobovou varnou 500L, 8 ks CKT o objemu 1000 L, automatická myčka sudů, tank na horkou a ledovou vodu, chladící zařízení. Minipivovar je kompletně vybaven a v provozu s výrobní kapacitou 8000 L/ měsíčně. Vaří se spodně i svrchně kvašená piva.
Restaurace - celkem 120 míst k sezení. Retro sál - 44 míst k sezení ( kvalitní dubové masivní stoly a židle) bar s výrobníkem ledu a myčkou skla,ozvučení + TV,
Pivnice - kapacita zhruba 60 míst, plně ozvučený sál s dataprojektorem ( sportovní přenosy - O2 TV sport a firemní prezentace )
Salonek s výčepem - kapacita cca 15-20 míst
( kapacitu restaurace, pivnice a salonku je možné o cca 10% navýšit)
Venkovní zahrádka s výčepem, grilem a udírnou - kapacita zahrádky 60 míst + předzahrádka s elektrickou markýzou a slunečníky s kapacitou 24 míst.
Restaurace a kuchyň pracují se systémem skladového hospodářství Harsys ( 2x pokladna, + centrální počítač, 4x tiskárna, mobilní číšník
Celý objekt je zabezpečen alarmovým a kamerovým systémem, WIFI, Fb stránky, web stránky , google, seznam, instagram - vše s kvalitními recenzemi
Kuchyně - kompletně vybavená pro provoz a výdej jídel splňující podmínky HACCAP

Vybavena většinou novými spotřebiči:
- Konvektomat -Redfox
- Plynová grilovací deska s termostatem
- Plynový 4.plotýnkový sporák
- Výdejní vana a režon
- Chladící stůl 6ti šuplíkový
- Nové Lednice Tefcold o objemu 380l 2x
- Nová mrazící skříň Tefcold o objemu 380 l
- Myčka nadobí, salamandr, nářezový stroj, vakuovačka, sous vide cooker, tyčový mixer, hnětací stroj multifunkční, holdomat,
hrnce , porcelán a drobné nádobí vše pro dostatečnou potřebu kapacitu restaurace
Dále v objektu naleznete: suché sklady, příruční sklady, kancelář, personální šatnu a sprchu, personální WC s pračkou, prostorné sklepy , dostatek parkovacích míst.

Kontakt: Pavel Schilbach 739 069 371

Zprávy z veřejně přístupných zdrojů nebo od zástupců pivovarů.22.10.2021 07:071