Historie a současnost Litoměřického pivovárku Koliba

Restaurace Koliba byla založena již před 23 lety. Od té doby se značně rozrostla a hotel v současné době nabízí hostům již celkem 24 plně vybavených pokojů, kongresové sály s celkovou kapacitou 600 míst a kompletním technickým vybavením, dvě zahradní nádhernými terasy. Pro hosty jsou připravené pivní lázně, wellness, pivovarsalónek a stylová restaurace, kde si můžete pochutnat jak na staročeské kuchyni, tak na specialitách na grilu.

S velkým potěšením Vám také můžeme nabídnout prvotřídní pivo z našeho minipivovaru s jednoduchým názvem „Litoměřický Kousek“

Litoměřice
Hotel Koliba se nachází na okraji okresního města Litoměřice, vzdáleného pouze 60 km od hlavního města Prahy. Královské město Litoměřice se nachází v malebné oblasti Českého středohoří, lemované dvěma našimi největšími řekami- Labem a Ohří.
Zdroj:Stránky pivovárku Koliba, 2015


Více na stránkách pivovaru

Prohlídky Litoměřického pivovárku Koliba

Kdy:dle dohodyObec:LitoměřiceZdroj:Litoměřický pivovárek Koliba

Pokud by jste měli zájem dozvědět se více o průběhu výroby našeho Kouska nabízíme Vám možnost exkurze, po vzájemné telefonické domluvě.

Aktualizováno: před 5 lety

Hotel Koliba v Litoměřicích

Publikováno:před 6 letyZdroj:Turistika.cz

Při návštěvě královského města Litoměřice a toulání po jeho okolí jsme zvolili ubytování v hotelu Koliba. A volba to byla více než dobrá. Příjemná paní majitelka, ochotný personál a útulné prostředí.

Jedná se o hotel s minipivovarem a pivními lázněmi, které jsme však nevyzkoušeli vzhledem k teplému počasí. Pivo s názvem Litoměřický kousek jsme však ochutnali a stejně jako místní kuchyni kladně hodnotili.

Hotel Koliba se nachází vedle výstaviště na ulici Českolipská 2100 na okraji Litoměřic. Více se lze dozvědět na stránkách: http://www.kolibahotel.cz/

Většinou se nevracíme na místa, kde jsme byli, ale v tomto případě o tom budeme uvažovat, jelikož se nám zde líbilo, byli jsme spokojeni a ty pivní lázně by určitě stály za vyzkoušení.

Zprávy z veřejně přístupných zdrojů nebo od zástupců pivovarů.28.07.2013 18:101