Historie a současnost pivovaru 713

Existence Rodinného pivovaru 713 se začala psát v roce 2015, kdy jsme, po instalaci všech nezbytných komponent a menších stavebních úpravách, uvařili v červnu první zkušební várku, na kterou po několika týdnech navázal ostrý provoz. Technologie pivovaru se skládá z dvounádobové varny o objemu 400 litrů, nerezových kvasných a ležáckých tanků a ostatních technických zařízení, která jsou ukryta v pivovarském zázemí a bez nichž by varna ani tanky nedokázaly nikdy ožít.

Výroba našich piv probíhá za pomoci tradičních varních postupů a s použitím kvalitních surovin, jimiž jsou vybrané české a německé slady a podle druhu piva i různé odrůdy českých, německých, anglických, francouzských, amerických, australských či novozélandských chmelů. V naší nabídce najdete světlá i tmavá, spodně i svrchně kvašená piva rozmanitých pivních stylů.

Zastavte se u nás v Albertově ulici v Hradci Králové. Po předchozí telefonické domluvě můžete ochutnat až 6 druhů čepovaných piv, která si též budete moci zakoupit ve skleněných nebo plastových lahvích, popř. v KEG sudech různých velikostí. Aktuální pivní nabídku najdete na těchto www stránkách nebo na našem facebookovém profilu.
Zdroj:Stránky Rodinného pivovaru 713, 2021


Více na stránkách pivovaru