Vše o Měšťanském pivovaru Kojetín

diskuse o činnosti, sortimenu, historii i současnosti pivovaru

Příspěvků:13
 • Rokkyy
  Rokkyyandroid

  pivo jako Křen hlavně 11°
  Pěkné venkovni posezení

  Zasláno:před 7 měsíciHodnocení:4
 • Adam William
  Adam Williamandroid

  Nově otevřený pivovar v Kojetíně jsem navštívil po předchozích doporučeních tak trochu přednostně, z doslechu zde bylo nainvestováno spousta peněz, trochu jsem se bál sterilního prostředí plného nafoukanců. Opak byl pravdou, v pivovaru jsem se cítil moc příjemně, návštěvu jsem spojil s prohlídkou a degustací z tanku, kde jsem měl štěstí na novinku - Cherry Sour. Potěšily mě otevřené spilky, ve kterých zrovna probíhal kvasný proces. Samotná piva ve výborné kondici, objednal jsem si degustační prkénko a k tomu skvělý pivovarský guláš. Za mě nejlepší už zmíněný Cherry Sour a ležák Chovatel.

  Zasláno:před 9 měsíciHodnocení:4
 • zdena pivo
  zdena pivoandroid

  Pivka vynikající, zahrádka ještě voní novotou a jídlo paráda.
  Sem stojí za to dojet.
  Přeju si jen - vydržte 🙏

  Zasláno:před 10 měsíciHodnocení:5
 • syky
  sykyandroid

  krásné nové prostředí, vynikající personál, vyzkoušen Ochmelka, Frajer, Včelař a Kočkodan a všechny piva moc dobrý 🍻👍

  Zasláno:před 10 měsíciHodnocení:5
 • Jura
  Juraandroid

  Ochutnano z degustacniho prkénka vše, co bylo k mání. Super piva, překvapivě nízké ceny. Dobré jídlo

  Zasláno:před 10 měsíciHodnocení:5
 • Kelt
  Keltandroid

  Ochutnané 10 Chovatel,11 Parohatej,10 saison ipa Frajer a 13 Hasič. Nejvíce mi chutnal Parohatej. Příjemně hořké pivo. Frajer hodně lehká ipa ,10 průměr, Hasič mě bavil. Hospoda pěkná, jídlo dobré, obsluha příjemná. Trochu bych piva chuťově doladil, ale můj názor.

  Zasláno:před 10 měsíciHodnocení:4
 • neutral
  neutralandroid

  Mráz po zádech aneb celkem stále nový měšťanský pivovar, který zde obnovil vaření piva minulý rok. Historie pivovarnictví je již od druhé poloviny 16. století. Oceňuji tu práci, která zde proběhla díky propojení všech lidí co se na tom podíleli. Na čepu celkem 6 kusů a za mě osobně si zde najde každý svého favorita. Zde byly dokonce dvě návštěvy...Za mě vítěz desítka Chovatel. příjemně pitelná u které se dá zůstat delší dobu. Následuje fajn světlý ležák střední hořkosti anebo Rybář 12°🍺. Poté stál za hřích ještě Podpantoflák což je místní 14° IPA. Na další jsem si nechal další kousky, spíše tmavého vkusu. Kočkodan což je polotmavá dvanda byla cajk, střední hořkost, následuje Hasič 13° Jantar, taky OK, Ochmelka aneb dalśí třinda jako jo...Tanková hitparáda dle jmen kdo tu má zásah...
  🍻Dej Bůh Štěstí 🍻

  Zasláno:před 12 měsíciHodnocení:5
 • Bedlik
  Bedlikandroid

  12 top, 11 slabší, 13 na závěr :)

  Zasláno:před rokemHodnocení:5
 • zette
  zetteandroid

  Myslivec mi chutnal ze všech cepovanych piv v Měšťanské besedě nejvíce. Špatný nebyl ani desítka chovatel a podpantoflak IPA. Naopak Rybář, Parohatej a Včelař nic moc. Kočkodan v pohodě. Nové hezké prostředí restaurace, dobrá obsluha. Vše se čepuje do 0,4l. Jídlo v pohodě. Na Kojetinsku, jasná volba.

  Zasláno:před rokemHodnocení:4
 • MBeer
  MBeerandroid

  #️⃣2️⃣1️⃣5️⃣ Ochutnano 6 kusů místní produkce.... typický příklad kdy je velice dobrý pivko zmršeno obsluhou... suchý a teplý pulitry bych možná odpustil..., ale teplý pivo se neodpoušti... 75%

  Zasláno:před rokemHodnocení:4
 • Hela
  Helaandroid

  Vše k naprosté spokojenosti, pivo, jídlo, prostě, personál

  Zasláno:před rokemHodnocení:5
 • karolko7
  karolko7android

  Výborný pivovar piva chutná personál ochotný absolutní spokojenost

  Zasláno:před rokemHodnocení:5
 • Dedek
  Dedekandroid

  Na cepu v hospudce U Padyho dnes byla pouze desitka Chovatel, pivovarska hospoda je prozatim v rekonstrukci, otevirat by se mela snad na podzim letosniho roku.

  Zasláno:před rokemHodnocení:4