Historie a současnost Rodinného pivovaru Černý Orel

pivovarPočátky příběhu Rodinného pivovaru Černý Orel sahají do druhé poloviny devadesátých let, kdy se celá restaurace přímo před očima návštěvníků proměňovala do originální podoby. Pivnice, jež náleží k Černému Orlu odnepaměti a do níž osečtí i přespolní štamgasti rádi chodili „na dvandu“, měla v budoucnu získat ucelenost a důstojnost tím, že k ní bude neodmyslitelně patřit i vlastní pivovar. V roce 2015 příběh dospěl ke šťastnému konci: oblíbenou restauraci s výtečnou kuchyní doplnil moderní, avšak v postupech vaření piva tradiční, rodinný pivovar.

Podle mistrovského umění sládka a člena týmu Černého Orla Petra Hájka vaříme piva postavená na českých postupech. Zároveň se do nich snažíme vnést neotřelost a svéráznost. Nechceme zapadnout mezi ostatní pivovary, pilujeme chuť a výraz piva především pro hosty Černého Orla.
Zdroj:Stránky Rodinného pivovaru Černý Orel, 2015


Více na stránkách pivovaru

Prohlídky Rodinného pivovaru Černý Orel

Kdy:dle dohodyObec:OsekZdroj:Pivovar Černý Osek

Komentované prohlídky Rodinného pivovaru Černý Orel, ochutnávka piv s připraveným pohoštěním, postup vaření piva živě? Žádný problém! Tento netradiční zážitek zajistíme jednotlivcům i menším skupinám.
Kontaktujte nás: Václav Burda, +420 777 647 406

Aktualizováno: před 4 lety