Historie a současnost pivovaru Radouš Druztová

pivovarV krásné, milé a příjemné obci Druztová pivovar historicky nikdy nestál. Chtěli bychom jej s paní sládkovou a s pomocí v našem novém obydlí vybudovat jakoby tu stál od nepaměti.

Každý z vás se může při svých cestách již teď zastavit a podívat se, jak vzniká pivovarská brána a chmelnice, může posedět, pokud počasí dovolí a dát si sklenici čepovaného piva od Radouše.

Pivovar je ve výstavě, ale v Druztové funguje naše pivovarská hospůdka s 6ti druhy našeho piva na čepu, jmenuje se Stodolní hospůdka.
Zdroj:Stránky Pivovaru Radouš, 2016


Původní pivovar ve Šťáhlavech byl na konci roku 2019 uzavřen a provozovna přestěhována do Druztové. Dne 4.12.2019 byla uvařena první várka.Více na stránkách pivovaru

Pivovar Radouš

Kdy:15.10.2020do:CovidObec:DruztováZdroj:Pivovar Radouš

Opět v provozu prodejní okénko přímo v pivovaru (Druztová 50) a možnost rozvozu až k vám domů. Dneska ještě naběhněte do Stodolní hospůdka Druztová a vykupte co nejvíc piva zvládnete! Čeká nás další těžké období, ale hlavně se z toho nepo...
Otvíračka okýnka denně, jako ve Stodolní hospůdce: po-pá 14:00 - 20:00, so-ne 11:00 - 20:00
Nechcete čekat u okénka? Objednávejte přes náš E-SHOP https://radous.scorpiodesign.cz
a objednávku si vyzvedněte ve vámi vybraném čase, nebo si pivo nechte dovézt až domů. Každé vaší objednávce se budeme věnovat individuálně?
Pojďte do toho!