Vše o Řemeslném pivovaru Z-Stage

diskuse o činnosti, sortimenu, historii i současnosti pivovaru

 • Jelpepa@seznam.cz
  Pepanjelandroid

  Ochutnána dvanáctka "Studené nohy" v petce z lednice. S lehkým nádechem citrusu a vyšší hořkostí byla dobře pitelná. Je jen škoda, že zde není vlastní hospůdka. Teď koupě záleží na náhodě zda je přítomen majitel. Oficiální otvírací doba je v pátek odpoledne. Chtělo by alespoň doplnit na stránkách kam pivo zaváží.

  Zasláno:před 5 měsíciHodnocení:4
 • fanousek2015@seznam.cz
  Marekandroid

  Dal jsem pivovaru druhou šanci (první várka nepitelná - vylito). Nyní průměr až na 14 IPU, která mě zklamala. Pivovar potřebuje ještě přidat

  Zasláno:před 6 měsíciHodnocení:2
 • petrkunst@seznam.cz
  Keltandroid

  Tak jsem ho dnes navštívil a myslím, že jsem měl štěstí, že jsem chytil majitele, protože info o fungování se člověk na jejich stránkách nedozví. Pivo blond ale 11 a ipa 14 skvělé kvality. Takže jen informace a hospůdka chybí.

  Zasláno:před 7 měsíciHodnocení:4
 • D.tomasek77@gmail.com
  Davidandroid

  Bude to chtít jestě hodně práce, aby bylo pivo jako křen. Zatím nepitelné. 11° jakž takž, ale 12° opravdu hrozná, nepitelná.

  Zasláno:před 10 měsíciHodnocení:2
  • anonymní@pivař.cz
   anonymníanonymníDavid

   Tak to je hodnocení hodné mistra. Zrovna tu 12ctku jsem ochutnal a musím říct, že má to, co tenhle pivní styl vyžaduje. Plnost těla je střední s jasnými znaky pražených sladů, hořkost vyšší, pomalu ustupující s lehkou vůní citrusů (grep, limetka). Za mě OK

   Zasláno:před 9 měsíci