Vše o pivovaru U Švelchů
Reakce na:
Sušičák Jedenáctka: Ochutnáno z láhve (0, 5L), zakoupeno viz. předchozí hodnocení. Tento ležák mi moc nechutnal, protože měl nějak divnou chuť, kterou nedokážu přesně definovat ale každopádně nic co bych chtěl opakovat. 2,1 z5.

CAPTCHA imageZavřítUložit