Vše o pivovaru Poděbradský Zdroj
Reakce na:
Dnes návštěva pivovaru v Poděbradech, v době oběda plno, uvnitř i kupodivu venku, a to dneska nebylo zrovna žádný pěkný počasí. Dal jsem tedy pivo v petce/, všechny piva v litrové PET po 100 Kč, /, 14 tmavý ležák, alk. 5,3%, dobrý pivo s kávovo - oříškovou chutí , tmavá piva mám raději s vyšším % EPM, takže fajnový 🍻, tak za čtyři krýgly a 12 světlý ležák , dříve mi přišel více hořký, celke…

CAPTCHA imageZavřítUložit