Vše o Pivovaru Harry
Reakce na:
Skippy: Ochutnáno z PET (1, 0L), zakoupeno viz. předchozí hodnocení. Tohle pivo mi nechutnalo, protože je až zbytečně moc hořké a tím pádem špatně pitelné.2,3 z5.

CAPTCHA imageZavřítUložit