Po několika letech jsem opět ochutnal Starokladno.Pivo z tohoto pivovaru mě dříve moc chutnalo a proto, když byla dnes možnost zastavit se osobně tak jsem neváhal.Prostředí pivovaru a pivnice hrozné,přes modrou mlhu z cigaret tam nebylo vidět(pivnice je zřejmě vedená jako klub).Milá servírka mi odemkla lednici,která je hned za vstupními dveřmi,takže na Petky bylo docela vidět.Vzal jsem klasiku… |