Na zaklade poslednich pomerne kladnych recenzi jsem se rozhodl dat pivovaru jeste sanci. 10 vcelku pitelna, ale 12 (lezak starosty Pavla) za me na hranici pitelnosti. Za me proste zadna zmena a to se oprostim od podniku samotneho. Palize pivo v Kladne, tak to "Krocehlavske". |