Vše o minipivovaru Lisý Dědek
Reakce na:
Po dlouhé době dnes zastávka u Dědka.Jelikož tento pivovar znám už velmi dlouho tak vím co od něj čekat.Dříve jsme si kupovali na akce i sudové.Ostatní pivovary jsou nyní už úplně jinde a Dědek si jede stále svůj styl.Pivo dnes v dobré kondici,asi čerstvě stočené a ničím nepřekvapilo a ani nezklamalo.Prostě klasika od Dědka.Rád se někdy z nostalgie zase zastavím.

CAPTCHA imageZavřítUložit