Z Ústeckého kraje best of a při druhé návštěvě se mi to plně potvrdilo. Jedenáctka krásně plná a hořká, polotmavé má výraznou chuť a i ale má své kouzlo a nepůsobí ošizeně. Bál jsem se, aby mi po několika letech obstáli, ale i tentokrát pořád velká spokojenost. |