Vše o pivovaru Arogant
Reakce na:
Jako sorry, ale vsechny piva, co jsem od nich pil (vsechny z lahve, cepovane asi ani nevedou), cca 5 vzorky byly fakt divne. nacpane kompotovanym ananasem, svestkama a ja nevim cim jeste. Cena jak od Zichovce, chut jak splasky. Treba se casem zlepsi a nauci se to pivo delat, ale ted fakt nedoporuji.

CAPTCHA imageZavřítUložit