Tak jsem v supermarketu neodolal vyzve napsané na multipacku "Probud v sobe zubra" a koupil balení s desitkou Gral, 11 Grand a 12 Gradus. Musím říct, ze bych asi nebyl schopný je u případné druhé ochutnavce správně přiřadit. Všechna piva pitelna, nic co by v chuti vadilo... Ale ničím zajímavé. Možná bych i řekl, že je lepší než před deseti lety. Ale zubra jsem v sobě nakonec neprobudil. |