Vše o minipivovaru Lisý Dědek
Reakce na:
Ty vole, co je to za humac? Podivne, nakysle. Jako chapu, ze za 80kc/1.5l nedostanu Zichovce, ale todle je fakt hnus. Sorry, lisej dedku...

CAPTCHA imageZavřítUložit