Vše o minipivovaru Haďák
Reakce na:
Nedávno jsem v Strakonicích přespával a spolu s tím využil návštěvu pivovarské hospody Haďáka a dal jim tím druhou šanci, jelikož ta první byla dost rozporuplná. A dopadlo to nad mé očekávání, světlý i polotmavý ležák oba naprosto skvělé, tentokrát bez vad, skvěle pitelné a plné, byť stále s maličko atypickou recepturou, která mi ale chutná. Jen škoda, že byly zrovna vyprodané petky, hned bych…

CAPTCHA imageZavřítUložit