Vše o Pivovaru Neratov
Reakce na:
Ve stánku u pivovaru čepovali do kelímku pouze 11 světlou a nebyla špatná. Z PETky jsem pak ochutnal IPU dvanáctku, ta mi přišla nejslabší. V blízké hospodě vedle 11, měli i světlou 12, 13 a taky dobré piva. Spodně kvašená piva tedy považuji za povedená. Jinak však celá osada Neratova stojí za pozornost a uznání. Pivovar už je jen třešničkou na dortu.

CAPTCHA imageZavřítUložit