Vše o pivovaru Chalupník
Reakce na:
Na čepu světlá desítka, světlá a tmavá dvanáctka a jako speciál 11 NEIPA sunny tropic. Všechna piva více než dobré. Krásná budova, dobrá obsluha. Jedinou maličkost, co bych vytknul, že tatarák vám už nenamichaji v kuchyni;-). Ale jinak doporučuji.

CAPTCHA imageZavřítUložit