Pivovar s restaurací jsem chtěl navštívit v sobotu v jednu odpoledne. Restaurace bohužel pro mě praskala ve švech, tak jsem si hodinku počkal. Na místě jsem ochutnal, za mě nadprůměrnou světlou dvanáctku a tmavou 14. IPY jsem si dvakrát srknul a ač se snažím za úspory ječmene všechno dopijet, tady to nešlo a loučil jsem se s plným půllitrem. Hezké prostory, zástup samých mladých číšníc a číšník… |