Vše o pivovaru Kořenáč
Reakce na:
Měl jsem tu možnost ochutnat pivo Půl oka 10,5°. Velmi dobře pitelné, zvláště při tom včerejším teplém počasí. Se sládkem se dobře povídalo, jde vidět že ho to baví. Jen tak dál...

CAPTCHA imageZavřítUložit