Pivo jsem měl už před lety z PETek a pamatuji si, že jsem měl na něho lepší vzpomínky, než to, co jsem pil v pivovaru. Ta Huťská 8 je ve své třídě myslím výborné pivo. A za mě asi jediný čistě "pivní" důvod, proč sem jet. František světlá 12 mi osobně přišlo hrozné, přesně ten nasládlý tón, který mi je u ležáku protivný. Tmavý Čerťák lepší, ale taky hluboký průměr. Jídelní lístek nezajímavý, as… |