Vše o Pivovaru Portáš
Reakce na:
Kdyby nebyla obsluha tak příšerná, tak bych hodnotila mnohem lépe. Pivo mají dobré, ale celkový dojem je spíš špatný.

CAPTCHA imageZavřítUložit