Vše o minipivovaru Haďák
Reakce na:
Ležák mi moc nesedl, přišel mi poněkud kyslý a nevím, jestli bych si ho dal znova, ale polotmavé, to už je jiná. Ono sice začne chuťově podobně, ale je sladovější a zároveň plnější a vyrovnanější, prostě víc chutná. Takže jedno pivo nic moc, u druhého bych naopak vydržel večer, dojmy tak na 3,5*, ale zaokrouhlím nahoru, protože návštěv stála za to.

CAPTCHA imageZavřítUložit