Vše o Pivovaru Harry
Reakce na:
Prostředí a interiér je sice originální, ale umím si představit pohodlnější sezení. Chodit si pro pivo k výčepu, taky nepotěší všechny. Ale pivo samo o sobě super. Zázvorový ale Donald chuťově vydařený. Za studena chmeleny Drok s výrazným chmelenim, sice s prazdnejsim tělem, ale výbornou pitelnosti. Vánoční Štědroň ale 13, se skořicí, pomerančovou kůrou, badyanem a vanilkou mě úplně nezaujal. P…

CAPTCHA imageZavřítUložit