Vše o Pivovaru Harry
Reakce na:
2️⃣5️⃣1️⃣#️⃣ Nebudu se rozepisovat...stručně...nejlepší pivo v Brně, snažím se vždy hodnotit PIVO teď udělám temnou výjimku... snažím jeden pulitr za tu slečnu u pípy...slečna se zjevně predavkovala doacetylem... první napiti bylo kyselé jako její ksicht...pak už jsem se snažil soustředit na to proč jsme sem přišli...a to na nejlepší PIVO v Brně...

CAPTCHA imageZavřítUložit