Vše o minipivovaru Lisý Dědek
Reakce na:
Byly jsme tu domluvení, že se v určitém čase potkáme. Když jsme ve stanoveném čase zazvonili, tak nám bylo řečeno, že před chvílí musel pan sládek odjet a pivo tak neochutnáme. Naštěstí je v Kounicích ještě jeden pivovar a tam jsme s kamarádem svůj špatný dojem z dědka přepili.

CAPTCHA imageZavřítUložit