Vše o pivovaru Poděbradský Zdroj
Reakce na:
Já jsem tu popravdě nikdy problém neměl. Úplná špička to není, ale piva mi vždycky chutnala a když už tu jsem, tak rád zajdu. Hlavně teda na ležáky a tmavé, ale i ejly mi vždycky chutnaly

CAPTCHA imageZavřítUložit