Popravdě jsem nikdy nepochopil vlnu hejtu na tenhle pivovar... Jasně, jejich pivovarská hospoda je echt čtyřka, štamgasti rozhodně nejsou nějací nóbl degustátoři, spíš sem chodí vše možné z okolí a to už jen proto, jak moc levné pivo mají (desítka v době mojí návštěvy nestála ani 30 za velké). Není to zrovna půvabné prostředí, ale čekal bych tu spíš hodnocení samotného piva, hodnocení podniku b… |