Vše o Pivovaru Karásek a Stülpner
Reakce na:
Měl jsem v restauraci Republika světlou 11. Sladová, ale přesně taková, jak má být. Jen krůček k dokonalosti. Polotmavá už tolik nezaujala, karamelova chuť, prázdnejsi tělo. Summer Ale měl za mě dojezd, který mít neměl. Obsluha velmi dobrá, prostředí kouzelné a jídlo taky na velmi dobré úrovni. Pivo top není, ale za tu jedenáctku a vše kolem, rád zaokrouhlím nahoru.

CAPTCHA imageZavřítUložit