Restaurace Republika je úžasná, co se týče prostředí a jídla. Bohužel pivo zaostává... možná mám problém s pasterizací, každopádně výběr ze dvou druhů piv taky nic moc... Jedenáctka pitelná, ale víc nic, Summer Ale nepitelný, zkyslý... Bod plus za obsluhu, neb mi ho bez problémů vrátili... |