Vše o pivovaru Chalupník
Reakce na:
Pivovar je úžasný, jídlo fantastické ale pivo... desítka i dvanáctka průměr a neipa to trochu zachránila... Vrátil bych se sem moc rád, bohužel ale ne kvůli pivu...

CAPTCHA imageZavřítUložit