Vše o minipivovaru Pod Kyčmolem
Reakce na:
Tak jsem si naplánoval sobotní túru tak, abych v půlce cesty našel zastávku v hotelu Pod Kycmolem. Obě svá piva, jedenáctka světlá a polotmavá třináctka byla lehce nadprůměrná. Méně chmelene, slabší říz. Ale chuťově dobré obě. Vlastní sklo i tácky. Jelení guláš bez výhrad. Hezké prostředí. Pokud bych měl kritizovat, tak nejvíce by se dalo zapracovat na obsluze. Ale zastávka dobrá.

CAPTCHA imageZavřítUložit